Gönderi Küçük Resmi

Elowell platformu oyunculara sadece oyunlarına odaklanma fırsatını sunuyor!

 

Elowell ile sadece oyuna odaklanmaya ne dersin?

Hem ülkemizde hem de Avrupa’da kendini profesyonel arenada gösteremeyen büyük yetenekler olduğu biliniyor. Dünyadaki fırsat eşitsizliğinin önüne geçmek için ortaya çıkan Elowell, son derece kullanıcı odaklı geliştirdiği sistemi ile sadece Discord kanalı üzerinden oyuncunun gelişim aşamalarında yanında oluyor ve espor ekosisteminin gelişmesine katkı sağlıyor.

Elowell Nedir?

Oyuncuların profesyonel anlamda gelişebileceği, kariyerlerinin temellerini atabileceği ve uzun vadede büyük organizasyonlarda yer almak için kendilerini kanıtlayabileceği bir platformdur.

Oyuncuların gelişimi için kendilerine uygun olan, rekabet seviyesi üst düzey bir lig sistemini oluşturmuş; burada dereceye giren oyuncuların üst lige çıkmasını ve benzersiz ödülleri kazanma şansını sunmaktadır.

Elowell’e Nasıl Katılırım?

Elowell’de mücadele etmek için ilk olarak Discord sunucusuna katılım sağlamanız gerekiyor. Sunucuya giriş yaptıktan sonra #kayit kanalındaki talimatları uygulamalısınız. Sistem otomatik olarak rolünüzü tanımlıyor ve VALORANT derecenize uygun olan liglere yerleştiriyor. Elowell, oyuncuların mücadele ettiği bu liglerde hileden ve küfürden uzak; sadece gelişiminize odaklı oyunlar gerçekleştirme imkanı sunuyor.

Kazanacağınız puanları, Elowell Marketi’nde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Lige katılım için Elowell Discord sunucusuna katılmayı unutmayın!

Add comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir