Gönderi Küçük Resmi

Alınan duyumlara ve kaynaklardan gelen bilgilere göre genç nişancı Kaori, Türkiye’de kalma yönünde karar verdi. Oyuncunun TSM’in akademi takımından aldığı teklifi Türkiye’deki tekliflerden birini değerlendirmek için reddettiği yönünde haberler geldi. Yeni gelen haberlere göre SuperMassive bu transferi son aşamaya kadar getirmiş durumda. Transferin tamamlanması halinde Kaori, 1 yıl aradan sonra eski takımına dönmüş olacak.

2020 sezonunda hem ana kadroda hem de akademi kadrosunda yer alan Kaori, oldukça başarılı bir yıl geçirdi. Takımıyla 2020 Kış Mevsimi Finallerine çıkmayı başardı fakat finalde Fenerbahçe’ye 3-0 mağlup oldu. TBF içinde büyük bir favori olarak gösterilen İstanbul Wildcats, yarı finalde 5Ronin’e 3-2 gibi bir skorla mağlup olup veda etti. Daha önceleri DP, SUP Akademi ve SUP ana kadrosunda oynayan oyuncu kendisinin birçok kez yüksek potansiyele sahip olduğunu gösterdi. Zeitnot’un, Tonbalıklı ile yaptığı 1v1’de sorulan “Zeitnot’un tahtına aday isim kim ? En yüksek potansiyelli nişancı kim ?” sorusuna Zeitnot’un verdiği yanıt Kaori oldu. Şunları da ekledi: “Kaori potansiyel olarak Holyphoenix’in üstünde de olabilir. Sorduğu sorulara şahit oldum. 2019’da akademi de bir altımda oynuyordu. Sorduğu sorular iyiydi ve acıması yok. Kazanmaya çalışmak için sorduğu gayet açık.” diye ekledi.

SuperMassive bu transferi sonlandırmayı başarırsa uzun yıllar boyunca nişancı pozisyonu olarak bir eksik hissetmez. Zeitnot’un tahtının yeni sahibi Kaori olabilir. Bizlere de gösterdiği gibi azimli ve potansiyeli yüksek bir oyuncu. Esports One’ın istatistiğe göre de Kaori Fastpay Wildcats formasını taşırken gösterdiği 755 hasar istatistiği ile 6 bölgenin tüm League Of Legends oyuncuları arasında birinci olmuş ve en çok hasar veren ilk 6 kişi arasında kendisine yer bulmuştur.

Yazar: Samet İRİZ

Add comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir