Severnik organizasyon şirketi tarafından organize edilen, Nimo Tv ve Razer Gold sponsorluğunda düzenlenen, Nimo Star League PUBG Mobile Turnuvası 1 – 21 Mart tarihlerinde başlıyor.

Turnuva Genel Bilgileri:
Turnuva Organizatörü: Severnik
Turnuva Ana Sponsorları: Nimo TV ve Razer Gold
Turnuvanın toplam ödül havuzu: 44.000 TL
Turnuvanın Organize edildiği oyun: PUBG MOBILE
Turnuvada Başlangıç – Bitiş tarihleri: 1 Mart 21.00 – 21 Mart 21.00
Katılım sağlayacak bazı büyük takımlar: FUTBOLIST , 1907 Fenerbahçe , Digital Athletics , Blaze Esports, fastPay Wildcats ,Karagümrük Esports
Turnuvada oynayacak toplam takım sayısı: 18
Turnuva Sloganı: En iyilerin mücadelesi başlıyor!

Turnuva Sistemi ve işleyişi:
Turnuva 3 hafta boyunca oynanacak. Her hafta 6 gün oynanacak. ( Perşembe off )
Her gün 5 maç oynanacak, her hafta toplam 30 maç oynanır. 30 maç sonucuna göre en çok puan alan 4 takım her hafta 10.000 TL ödülü alır. Bu sistem 3 hafta devam eder. (30.000 TL)
Her hafta başında puanlar sıfırlanır. Son hafta bittikten sonra 1. Hafta, 2. Hafta ve 3. Hafta’nın total sonuçları toplanır ve ortaya çıkan tabloya göre turnuvada genel sıralamada en çok puan alan 3 takım 10.000 TL değerindeki ödülü kazanır. Toplamda 3 haftada 40.000 TL ödül dağıtılır.

Turnuvanın 2. Ve 3. Haftasındaki Perşembe günü davetli 4 takım eğlence etkinliğine katılır. Etkinliği kazanan takımlar 2.000 TL kazanır. ( Toplam 4.000 TL )

Turnuvanın Önemi ve Katılımcıları:
Turnuva Nisan ayında oynanacak olan resmi PUBG MOBILE Türkiye PRO League etkinliğinde önce düzenlenen en büyük turnuva. Turnuvada 18 davetli takım oynayacak ve bu takımların hepsi resmi PUBG MOBILE Türkiye Pro Ligine davetli olan takımlar. Dolayısıyla bir nevi bu turnuva ile beraber ön hazırlık ligi oluşturulmuş olacak. Aynı zamanda turnuva Tencent Games onaylı olarak düzenleniyor. Yalnızca Türk takımlarının bulunduğu bu turnuva hem Türkiye Espor’u için hem de gittikçe gelişen PUBG MOBILE Espor’u için önem arz etmekte.

 

Valorant 2.04 Yama Notları Sızdırıldı!

Add comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir